Одржана 7.седница Општинског већа општине Лебане

Са почетком од 10 часова у великој сали Општине Лебане одржана је 7.седница Општинског већа општине Лебане.

На почетку седнице усвојен је предлог одлуке о Завршном рачуну буџета општине Лебане за 2023. годину.

У наставку разматран је предлог о измени и допуни обједињеног Правилника и систематизацији радних места у Општинској управи и Општинском правобранилаштву општине Лебане.

Такође, усвојена је одлука о именовању руководиоца програма за реализацију мера енергетске санације стамбених зграда, породичних кућа и станова у оквиру пројекта „Чиста енергија и енергетска ефикасност за грађане Србије“.

Све тачке данашњег Дневног реда усвојене су једногласно, гласовима чланова Општинског већа општине Лебане.