Одбојкашице донеле пехар са Косова

Одбојкашице Радана из Лебана победнице су 3. Видовданског турнира у одбојци, који је протеклог викенда одржан у Доњој Гуштерици, општина Грачаница.

За MVP играчицу изабрана је Милица Станисављевић из победничке екипе.

Тренер Лебанчанки, Драган Цветковић, истиче да је задовољан организацијом турнира као и пријемом његове екипе.

„Ово је друга година како долазимо у Гуштерицу, девојке су презадовољне и надам се да ћемо долазити и даље. Већ септембра ове године „Радан“ прославља 25 година постојања и са људима из Видовдана имамо начелан
договор да на овој прослави побратимимо два клуба. Девојке већ имају свакодневни контакт са вршњакињама одавде, друже се, јер је ово постало више од одбојкашког меча“, нагласио је Цветковић.

За учеснике турнира припремљен је садржајан програм, који је између осталог обухватио и посету манастирима Високи Дечани и Пећкој патијаршији.

Турнир је организован под покровитељством USAID-a, кроз програм „Унапредимо Косово заједно“ и општине Грачаница.