31. седница Скупштине општине

Данас је одржана 31. седница Скупштине општине на којој су усвојени следећи извештаји:

Извештај о утрошеним средствима из буџета за 2015. годину ЈП „Дирекција за планирање и изградњу“, Извештај о приходима и утрошку средства за 2015. годину Дома културе „Радан“ и Извештај о раду Дневног боравка за децу и омладину ометену у развоју за 2015. годину.

На овој седници донета су следећа решења: Решење о усвајању Финансијског плана за 2016. годину Дома културе „Радан“, Решење о усвајању Програма пословања и финансијског плана за 2016. годину ЈП „Дирекција за планирање и изградњу“, Решење о усвајању програма пословања и финансијског плана за 2016. годину ЈКП „Комуналац“, Решење о усвајању програма рада и финансијског плана за 2016. годину Библиотеке „Бранко Радичевић“, Решење о усвајању програма пословања и финансијског плана за 2016. годину ЈКП „Водовод“ и Решењео усвајању програма коришћења средства буџета Фонда за 2016. годину.

31-sednica-skupstine

Одборници су данас, донешели  одлуку о усвајању Локалног акционог плана запошљавања општине Лебане за 2016. годину , такође, усвојен је и предлог Одлуке о усвајању Плана јавних набавки за 2016. годину.

На овој седници донешено је и Решење о именовању Општинске изборне комисије.

Што се тиче Програма рада за 2016. годину, усвојени су следећи: Програм рада Дома културе „Радан“, Програм развоја спорта у оптини Лебане за период 2016-2018. годину и Програм рада и финансијског плана за 2016. годину Туристичке организације општине Лебане.

31-sednica-skupstine2