Шумане добило преко 2 километара асфалта

Председник општине Лебане, Иван Богдановић, са својим сарадницима, обишао је почетак асфалтирања улице у селу Шумане.

„Данас је у селу Шумане почело асфалтиранје у махали Ђорђинци у дужини од 1410 метара. За десетак дана асфалтираће се и друга махала дужине 700 метара и то је укупно 2,2 км асфалта у МЗ Шумане“ рекао је председник Богдановић.

Вредност радова у МЗ Шумане је око 22 милиона динара, а након завршетка радова на овој локацији радиће се улице у Лебану, Шилову и Новом Селу.

Славољуб Станковић, председник МЗ Шумане, рекао је да су ове две махале насељене и да се мештани не исељавају „Шумане је једно од већих села на територији општине Лебане које је и даље живо, има пуно деце и мештани се углавном баве воћарством, локална самоуправа нам је сад обезбедила и асфалт и  становници не планирају да одлазе одавде“.