Пуна школа награда

У холу основне школе „Вук Караџић“ постављена је изложба бројних награда. Реч је о трофејима, пехарима, медаљама, плакетама, дипломама и захвалницама.

Ученици ове школе учествовали су на многим такмичењима, а резултати су видљиви и за сваку похвалу.

Direktor DraganJovic

Директор школе Драган Јовић, каже, да је поносан на ученике као и на наставнике који раде са њима, па се с правом може рећи да је ова школа „расадник“ талентоване деце.

„Бројни су и значајни успеси и учешћа наших ученика на општинским, регионалним и републичким такмичењима, а успех се свакако огледа и кроз квалитетан рад у секцијама“ поносно прича директор.

OS VK

Тимским ангажовањем наставника и ученика ради се и промовисању школе путем бројних приредби, продајних изложби, хуманитарних кампања, учешћа на конкурсима, сарадњи са градским институцијама, а похвале са свих страна не изостају.