Одржана 9. седница Општинског већа општине Лебане

На јутрос одржаној 9. седници Општинског већа општине Лебане  усвојен је предлог Програма локације са распоредом и површином за дане манифестације Парадајз фест. Према речима заменик председника општине Лебане Горана Лазаревића, који је уједно и председник организационог одбора Парадајз феста, сви већници добили су у материјалу шематски приказ локација са ознакама и површином за време трајања Фестивала од 19 – 21. јула.

„С обзиром да из године у годину имамо све веће интересовање излагача на нашој манифестацији, ове године смо одлучили да имамо око 70 унифицираних штандова у централној улици, тако да ће улица и сама манифестација изгледати још лепше“ – рекао је Лазаревић.

У наставку седнице разматран је предлог Програма контроле квалитета ваздуха на територији општине Лебане за 2024. и 2025. годину. Одређене су две локације где ће се поставити уређаји за мерење квалитета ваздуха, а све по препоруци и уз добијену сагласност Министарства заштите животне средине.

Све тачке са ове седнице усвојене су једногласно гласовима чланова општинског већа општине Лебане.