Одржана 51. седница Општинског већа општине Лебане

Јутрос је одржана 51. седница Општинског већа општине Лебане са Дневним редом од 9 тачака, које су овом приликом једногласно усвојене.

На почетку седнице разматран је предлог Одлуке о расписивању Јавног конкурса за попуњавање положаја заменика начелника ОУ Лебане на период од 5 година, као и формирање конкурсне комисије за избор кандидата. Начелница ОУ Лебане Тања Богдановић као известилац за ове тачке рекла је да ће конкурс бити доступан на сајту општине Лебане као и у јавним гласилима (лист Информер).

Дата је сагласност Општинском правобранилаштву за склапање споразума за накнаду нематеријалне штете за лица оштећена услед уједа паса луталица. Данас су разматране и социјалне анамнезе Центра за социјални рад Лебане по захтевима за једнократном новчаном помоћи.