Награда за најбоље ученике

Председник општине Лебане Иван Богдановић, јуче је у свом кабинету примио најбоље ученике основних и средњих школа лебанске општине и њихове наставнике, односно професоре.

После упознавања и разговора, председник је истакнутим ђацима и професорима уручио новчане награде.

• ОШ „Радован Ковачевић – Максим“ – Лебане,  ђаком генерације прогласила је ученика  VIII-1, Неду Цветковић.
  • ОШ „Радоје Домановић“ – Бошњаце, ђаком генерације прогласила је ученика VIII-2 разреда, Стефана Ђорђевића.
  • ОШ „Вук Караџић“ – Лебане, ђаком генерације прогласила је ученика VIII-2 разреда, Ању Станковић, поред одличног успеха, Ања је освојила 2. место на Републичком такмичењу из Географије.
  • Гимназија Лебане, учеником генерације прогласила је Јовану Трајковић, ученика IV-1 разреда.
  • СТШ „Вожд Карађорђе“ Лебане, учеником генерације прогасила је Александру Јовановић, ученика IV-3 разреда.