И ове године за прваке ранчеви и по 5000 динара

Председник општине Лебане Иван Богдановић је са својим сарадницима поводом почетка нове школске године посетио све три централне школе на територији општине Лебане и том приликом поделио првацима поклоне.

Локална самоуправа је ове године припремила за све ђаке прваке са територије општине Лебане ранац и новчану честитку од 5.000 динара.

Председник Богдановић је честитао ученицима полазак у први разред, као и пуно успеха и среће у школовању, да буду вредни, да слушају своје учитеље и родитеље. Срећан и успешан наставак школовања осталим ученицима и успешан рад просветним радницима.

Ове године на територији општине Лебане 174 ђака првака започело је своје школовање што је знатно већи број у односу на прошлу годину.

У понедељак ће се наставити подела поклона првацима и у издвојеним одељењима ове три основне школе.