Нови наслови у библиотеци

Библиотеци „Бранко Радичевић“ у Лебану Народна библиотека Србије поклонила је 256 књига. Тиме је лебанска библиотека, на задовљство свих корисника, обогатила књижни фонд а нове публикације учинила доступним својим читаоцима.

Из библиотеке „Брано Радичевић“ потсетили су да је НБС била дародавац још 200 књига и 2012. године.

novi-naslovi-biblioteka

Такође, лебанска библиотека, прошле недеље добила је још једну вредну донацију књига, коју је упутила Фондација за мир и решавање кризе из Париза. Ова фондација донирала је 51 наслов у издању ПАИДЕИА.

Књиге из обе донације изложене су у читаоници библиотеке и доступне су корисницима.

Билиотека „Бранко Радичевић“ сада броји око 32.000 књига на дечијем, завичајном и одељењу за одрасле.

novi-naslovi-biblioteka1