Лебанчани синоћ имали вече смеха и забаве

Популарни глумац  Драган Божа Марјановић гостовао је синоћ у лебанском Дому културе „Радан“ са монодрамом „Путовање кроз густо грање“. Реакција публике је била и више него позитивна јер је народу смех  преко потребан а то је Марјановић  успео извођењем ове монодраме, пред пуном салом.

Локална самоуправа Општине Лебане и управа Дома културе „Радан“ су се побринули да улаз буде бесплатан.

То је наставак приче о Рокију, који се вратио из Хага и отвара туристичку агенцију.

Врањанац Марјановић славу је стекао монодрамом “Ја, Алекса”, а публику ће сада засмејати другим делом приче о Рокију, бившем боксеру и бившем робијашу са југа Србије, који аранжмане своје туристичке агенције презентује кроз своје доживљаје у САД, Француској, Египту и другим земљама.